“Rozmowy o astronomii” – podcasty na tematy astronomiczne

Od początku października systematycznie pojawiają się moje podcasty poświęcone astronomii. W zamierzeniu podejmował będę bieżące tematy astronomiczne, opisywał aktualne lub przyszłe zjawiska jakie będą pojawiać się na niebie oraz planuję również cykl rozmów z ludźmi związanymi z astronomią zawodową i amatorską.

Mam nadzieję, że czas i siły pozwolą na realizację podcastów, a z drugiej strony liczę na przesyłanie tematów jakie ewentualnie mają zostać poruszone i te które Was interesują. W miarę możliwości postaram się realizować Wasze propozycje. Liczę, że będziemy je tworzyć razem, dlatego proszę o przesyłanie Waszych propozycji za pomocą formularza kontaktowego.

Zachęcam jednocześnie do subskrypcji podcastów w systemach i aplikacjach podcastowych. “Rozmowy o astronomii” dostępne są na platformach: Apple Podcast, Google Podcast oraz w Spotyfi, najszybciej nowych odcinków można wysłuchać w aplikacji Patronite Audio, poprzez którą również można ewentualnie wesprzeć moją działalność do czego serdecznie zachęcam.