Astro-Bartek radzi, czyli odpowiedzi na Wasze pytania

YouTube player

Bardzo często na moją skrzynkę mailową trafiają pytania od osób, które szukają odpowiedzi na pytania dotyczące astronomii lub szukające pomocy przy obserwacjach lub sprzęcie obserwacyjnym. Często pytania się powtarzają, dlatego postanowiłem, że może dobrym pomysłem jest publikacja odpowiedzi dla większej liczby osób, które zadają to samo lub zbliżone pytanie.

Masz pytanie odnośnie zjawisk astronomicznych, sprzętu obserwacyjnego czy innych niewiadomych związanych z astronomią? Zadaj pytanie odnośnie nurtującego Cię problemu przy pomocy poniższego formularza, na ciekawe pytania postaram się odpowiedzieć na kanale YouTube MojaAstronomia. Nie wahaj się zapytać i pamiętaj o subskrypcji kanału, bo tam może paść odpowiedź właśnie na Twoje pytanie.

W każdym odcinku postaram się odpowiedzieć na kilka pytań, lub jedno jeśli będzie wymagało dłuższej odpowiedzi. W ten sposób zbierze się zbiór Q&A dla osób zainteresowanych tematyką astronomiczną czy problemami wynikającymi z obserwacji lub doborem sprzętu.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa

Jeśli zechcesz wesprzeć moją działalność to postaw mi kawę:

lub wspieraj stale działalność astronomiczną i wstąp do grona patronów MojaAstronomia.pl na platformie Patronite.pl i odbieraj nagrody i czerp więcej przywilejów z bycia patronem – zapraszam i z góry bardzo dziękuję.