Astro-Spotkania OnLine

Zachęcam do uczestnictwa w spotkaniach OnLine na tematy poświęcone astronomii. Podczas spotkań rozmawiam z uczestnikami na tematy związane z obserwacjami, doborem sprzętu astronomicznego czy aktualnymi zjawiskami i sposobem ich obserwacji.

Spotkania mają charakter zamknięty, ich uczestnicy muszą zarejestrować się na konkretne spotkanie, po czym otrzymują link do spotkania. Pierwszeństwo w rejestracji mają patroni dlatego zachęcam by wspierać moją działalność astronomiczną, a przez to zagwarantować sobie dostęp do interesującego spotkania oraz współtworzenia tych spotkań przez wybór poruszanych tematów.

Patroni zawiadomieni będą z wyprzedzeniem o poszczególnych tematach i terminach spotkań, a następnie spotkania ogłaszane będą w kalendarzu wydarzeń.

💻 Spotkania odbywać się będą za pośrednictwem platformy Google Meet.

____________________________

Zapraszam na astronomiczne spotkania obserwacyjne, które mogą być przeprowadzone w różnych miejscach w kraju lub wykłady poświęcone tematyce astronomicznej.

  • Moje Obserwatorium Astronomiczne. Zapraszam do wspólnego poznawania nocnego nieba przez wykłady i prelekcje oraz wspólne obserwacje w różnych miejscach na terenie Polski.

    Radoslaw AMBROZY Avatar Radoslaw AMBROZY