ASIAIR – przewodnik użytkownika

ASIAIR – przewodnik użytkownika, to publikacja mająca na celu pomoc w pierwszych krokach posługiwania się urządzeniem, które stało się standardowym wyposażeniem wielu astrofotografów.

YouTube player

Publikacja ma na celu pomoc w rozpoczęciu samodzielnej i pełnej pracy z urządzeniem oraz przedstawienie możliwości jakie oferuje ten sprzęt dla osób zastanawiających się na zakupem. Mam nadzieję, że publikacja będzie rozwijała się i z czasem będzie wzbogacana o bardziej szczegółowy opis i nowości jakie niosą z sobą aktualizacje oprogramowania systemowego.

Zachęcam do dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami, a jeśli moja praca zasłużyła Waszym zdaniem na docenienie liczę na wsparcie stałe na Patronite: https://patronite.pl/MojaAstronomia lub jednorazowe dotacje na Suppi: https://suppi.pl/mojaastronomia , za co z góry bardzo dziękuję.

Miłej lektury.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Nazwa
Pola wyboru
Akceptuję Politykę Prywatności strony oraz zgadzam się na przetwarzanie danych na potrzeby udzielenia informacji czy odpowiedzi na treść przesłaną za pomocą formularza.

Jeśli zechcesz wesprzeć moją działalność to postaw mi kawę:

lub wspieraj stale działalność astronomiczną i wstąp do grona patronów MojaAstronomia.pl na platformie Patronite.pl i odbieraj nagrody i czerp więcej przywilejów z bycia patronem – zapraszam i z góry bardzo dziękuję.